Ronaldo promluvil! Jak dlouho se bude ještě hvězdná značka CR7 potulovat po trávnících?

Ronaldo promluvil! Jak dlouho se bude ještě hvězdná značka CR7 potulovat po trávnících?

Poslední dobou se objevovaly zprávy, že má Ronaldo před sebou jednu, možná dvě poslední sezony kariéry. Jak to ovšem vidí on sám?

Hvězdný křídelník, jenž momentálně obléká dres Juventusu, se v rozhovoru pro britskou stanici Sky Sports svěřil s tím, že ještě nemá v úmyslu končit. Jedná se však o současné stanovisko, které se kdykoliv může změnit, neboť záleží na jedné podstatné věci.

„Hlavní je, aby člověka hnala kupředu nějaká motivace,“ řekl Ronaldo. „Momentálně se cítím dobře, ale vůbec nevím, co přinese zítřek. Snažím se žít v současnosti. Teď se cítím šťastný,“ podotýkal.

Nový rok nám již zaklepal na dveře, což znamená, že hvězdná značka CR7 za měsíc oslaví své šestatřicáté narozeniny. Ačkoliv se z hlediska fotbalu jedná o vyšší věk, ona sama na to tak nekouká.

„Cítím se skvěle, takže mi nebude vadit, když před sebou budu mít ještě několik záživných let fotbalu. Osobně v to doufám… Doufám, že budu hrát ještě mnoho let, ale jak už jsem řekl, nikdy nevíte, co bude zítra,“ pokračoval Ronaldo.

„Když se bavím s mladými kluky, vždy se jim snažím pomáhat. Pokaždé jim dávám nějaké rady a připomínám jim, aby si užili tuto chvíli, protože nikdy nevědí, co se přihodí v dalších dnech. Třeba se stane něco vám nebo vaší rodině a vše půjde z kopce. Užívejte si přítomnost,“ vzkazoval veřejnosti.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.