Zájem o "zlínského Pogbu" podle Grygery trvá, ale oficiální nabídky teď nejsou...

Zájem o "zlínského Pogbu" podle Grygery trvá, ale oficiální nabídky teď nejsou...

Byť byl ještě před pár měsíci dvacetiletý guinejský záložník ve zlínských službách Cheick Conde spojován s oběma slavnými pražskými "S", v právě probíhající zimní přestávce zatím žádná jednání o změně dresu neprobíhají...

"Zájem o něj trvá, ale oficiální nabídky teď nejsou. Přes Vánoce bylo ticho, uvidíme teď v lednu. Je mu dvacet, je u nás teprve rok. Na přestup netlačíme," ubezpečil na stránkách Deníku Sport generální manažer Zlína Zdeněk Grygera, jehož tým drží v tabulce jedenáctou pozici.

Zatímco vedení Fastavu by si ho dokázalo ve Zlíně představit i nadále, jeho agent Daniel Chrysostome zřejmě touží po provizi a rád by ho udal co nejdříve. O transfer do jednoho klubů z tuzemské špičky ostatně hodně stál již loni v létě.

"Conde je mimořádný silový hráč, moderní střední záložník. Na svůj věk je vyspělý, nesnáší porážky. Tělesnou konstituci má stejnou jako Paul Pogba. Nebývá zraněný, je mentálně odolný. Může hrát třikrát týdně, aniž by se cítil unavený. Je výjimečný. Dnes je výhodnou investicí pro každý evropský klub,“ oroduje za středopolaře jeho manažer, jehož slova nabídl web isport.blesk.cz.

Od svého loňského příchodu z Táborska odehrál nynější svěřenec Bohumila Páníka za Ševce 23 prvoligových zápasů, v nichž zatím ani jednou neskóroval. Další šanci na vylepšení statistik může mít již 16. ledna na půdě hůře postavené Opavy. Pakliže tedy bude pokračovat právě na zlínské Letné a neozve se žádný vážný zájemce...

Horváth se loučí s Folprechtem, ten se vrací do tepla a bude hrát za Ermis

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.