Pustí-li Plzeň Kalvacha do zahraničí, na liberecký stadion U Nisy si přijede pro Maru...

Pustí-li Plzeň Kalvacha do zahraničí, na liberecký stadion U Nisy si přijede pro Maru...

Pakliže by Viktoria skutečně prodala Lukáše Kalvacha do CSKA Moskva nebo jinam (údajně za exolomouckého záložníka považuje více než 100 milionů), pochopitelně by chtěla okamžitou náhradu.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, sportovní úsek v Doosan aréně by se v takovém případě vydal jednat pod Ještěd, kde má v hledáčku čerstvě šestadvacetiletého středopolaře Kamsa Maru.

Guinejský reprezentant, jenž na české mapě začínal v druholigové Vlašimi a na nynější stadion U Nisy se dostal přes krátké angažmá ve Vysočině Jihlavě, by mohl přijít jak už v lednu, tak v létě, protože společně s Nguyenem či Koscelníkem skutečně patří k aktuálně žádanému zboží Slovanu.

Někdejší hráč francouzského Hyèresu už odkopal v nejvyšší tuzemské soutěži za Liberec 64 zápasů s bilancí 10 branek. Dalších 15 vystoupení a tři branky si pak připsal ve dvou jiných soutěžích.

Pro kouče Pavla Hoftycha by byla ztráta penaltového specialisty bolestivá, ale na severu Čech jsou na velké změny zvyklí, protože se dějí každého půl roku a šanci by tak dostali další čekatelé ze struktur Slovanu.

Limberský, Beauguel, Kopic a spol. jsou na tom momentálně tabulkově hůře než liberecká družina. Právě s ní se má Viktoria potkat v rámci Fortuna:ligy již šestého února. Bude už tou dobou Mara na straně Plzně, nebo setrvá tam, kde je a převlékat trikot bude až v letním termínu?

Jak velkou radost mají z Haška trenér a sportovní ředitel FC Würzburger Kickers?

Zdroj: iSport.cz