Podcast: Hodnocení posil v Premier League. Přijde Sima do West Hamu?

Podcast: Hodnocení posil v Premier League. Přijde Sima do West Hamu?

Premier League je zhruba v polovině a proto je ideální čas si zhodnotit, jak se týmům před sezonou vedlo na přestupovém trhu. Která posila Tottenhamu, Liverpoolu či Chelsea je trefou do černého a kdo naopak selhal? A má slávistický objev Abdallah Sima namířeno do nejlepší ligy světa už teď, nebo je poprask okolo něj přehnaný? Poslechněte si v podcastu Kontrapresink.

V Liverpoolu Thiago či Diogo Jota, v Manchesteru United zase Telles nebo Van de Beek. Anglické týmy se před sezonou rozhodly své kádry rozšířit o zajímavé hráče. Které letní přestupy lze označit za povedené a které se naopak nepovedly?

Přestupovou analýzu všech oblíbených celků Premier League a výhled na jejich potenciální lednové posily přináší nová epizoda podcastu Kontrapresink. Zabývá se ale i Abdallahem Simou – o slávistickou kometu se údajně zajímá West Ham.

Je namístě, aby se už přesunul za lepším, nebo má ještě čas? To vše rozebírá nová epizoda Kontrapresinku, kterou můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Spotify I Apple Podcasts I Google Podcasts

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.