Agüero zadarmo? Za pár měsíců by klidně mohl zaplout na Camp Nou, případně do Parku princů...

Agüero zadarmo? Za pár měsíců by klidně mohl zaplout na Camp Nou, případně do Parku princů...

Jméno dvaatřicetiletého argentinského kanonýra Sergia Agüera je v posledních dnech opět předmětem spekulací. Jak se zdá, mohl by po deseti letech věrné služby nečekaně opustit Etihad Staidum, dokonce za nulový peníz, což je velkým lákadlem pro všechny zájemce. A málo jich zrovna není…

 Během svého angažmá v Citizens zaznamenal jihoamerický útočník již 180 branek a klubu pomohl k zisku celé řady cenných trofejí. Nyní se ale zdá, že by tato sezóna mohla být pro něj v Manchesteru tou poslední. Kontrakt mu vyprší v létě a nová smlouva zatím podepsána nebyla.

Agüero stále čeká, jestli mu současný zaměstnavatel nenabídne prodloužení, ale ve hře jsou také zajímavé přesuny. Lákavé i pro druhou stranu, neboť by odcházel zadarmo. Podle listu The Sun mají o jeho schopnosti zájem giganti Barcelona a PSG.

Aktuálně velký kamarád Lionela Messiho tráví čas doma v karanténě, neboť byl v kontaktu s osobou pozitivní na koronavirus. To znamená, že kouč Pep Guardiola jej nebude moci využít ve středečním zápase proti Brightonu a nedělnímu duelu s Crystala Palace.

Manchester City jej již nevyužívá tolik jako v minulosti, což dokazují statistiky z probíhající sezóny. V Premier League naskočil Agüero pouze do pěti zápasů a střelecky se prosadit nedokázal. Dva přesné zásahy ale registruje v Lize mistrů.

Stojí za znovuzrozením Griezmanna pouhá změna formace, nebo v tom je něco víc?

Zdroj: sport.aktuality.sk