Malínský mluvil s nejvyšším vedením Slovanu i majitelem Karlem, zatím se ale nic neděje...

Malínský mluvil s nejvyšším vedením Slovanu i majitelem Karlem, zatím se ale nic neděje...

To, že bude severočeský Slovan v nejbližších dnech ještě posilovat, je téměř jisté. Pořád je totiž zájem i o Filipa Nguyena, Jakuba Peška, Kamsa Mary či Martina Koscelníka a liberecký soubor potřebuje pojistky...

"Řeší se nabídky na hráče, ale nechci být konkrétní. Vše je o tom, aby se zvážila adekvátnost transferu. Chápu, že někteří kluci, kteří za nás odvedli velmi dobrou dobrou práci, mohou mít motivaci se posunout do dalšího klubu. Je to o vzájemné debatě. Vím, že můžeme mít určitý problém v nabitém programu při zranění Honzy Matouška na kraji zálohy, středu hřiště a útoku. Dva tři hráči se tak pravděpodobně ještě v týmu objeví," avizoval na stránkách Deníku Sport kouč Pavel Hoftych.

Jedním z hráčů, kteří jsou s podještědskou značkou již nějaký čas spojováni, je rychlík Tomáš Malínský (29), jenž se odebral v srpnu loňského roku za více než 10 milionů korun do Slavie, za kterou si však od té doby připsal ve Fortuna:lize pouhých 103 minut čistého času, s tím, že v Evropské lize byl postaven do tří duelů, které daly dohromady 131 minut herního času.

Bývalý křídelník Votroků už s vedením libereckého klubu jednal, ale zatím bez úspěchu a nyní by vše mělo být na mrtvém bodě. Nic ale ještě ztraceno není...

"Probíhala mezi námi a Tomášem delší debata. Mluvil s nejvyšším vedením a majitelem Ludvíkem Karlem, momentálně dění vyšumělo," přidal na stránkách iSport.cz třiapadesátiletý stratég, který potvrdil, že další kolo jednání se klidně může rozběhnout brzy.

Liberečtí startují jarní fázi již šestnáctý lednový den proti Bohemians 1905 a to, kdyby měli Malínského k dispozici již na domácí střet s Klokany, by bylo překvapením. Sám ofenzivní fotbalista svou situaci může přehodnotit poté, co bude mít slavné "S" za sebou jeden dva tři jarní duely a on uvidí, jak potřebný je.

Limberského nadvláda. Jaký je osud beků, kteří se ho marně pokoušeli nahradit?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.