Sigma se pochlubila novým generálním sponzorem. Vrátila se do známých rukou a napodobila Spartu...

Sigma se pochlubila novým generálním sponzorem. Vrátila se do známých rukou a napodobila Spartu...

Tipsport je už třetí sezonu generálním partnerem Sparty a nyní se po devíti letech opět vrátí i na dresy Sigmy Olomouc, což znamená, že spolupracuje s aktuálně třetím a čtvrtým týmem prvoligového peletonu.

"Je nám ctí, že můžeme navázat na dřívější spolupráci se společností Tipsport. Jedná se o silné jméno na českém trhu a my jsme rádi, že ji znovu můžeme přivítat v naší sigmácké rodině. Věřím, že spojení Sigmy a Tipsportem bude ku prospěchu obou stran a že přinese klubu i fanouškům řadu dalších úspěšných sezon. Tipsport letos v lednu pozval náš A-tým na turnaj Tipsport Malta Cup, který jsme absolvovali v rámci zimního soustředění. Pokryl veškeré výdaje spojené s tímto turnajem. Takové podpory si nesmírně vážíme,“ uvedl na webu sigmafotbal.cz předseda dozorčí rady hanácké značky a náměstek primátora města Olomouce Martin Major.

"Olomouc je slavným jménem na české scéně a dlouhodobě prokazuje skvělou práci a velký potenciál. Z její mládežnické akademie vychází spousta výborných fotbalistů, kterými zásobuje český fotbal a dělá mu tak čest. Také proto jsme měli zájem se s Olomoucí domluvit na spolupráci i v této těžké době," doplnil marketingový ředitel firmy zabývající se kurzovým sázením Jan Čumpelík.

První utkání, které Sigma odehraje se jménem staronového sponzora na hrudi, bude sobotní duel se Slavií. "Pochopitelně nás těší i současné výborné postavení Sigmy v aktuální ligové tabulce, věříme, že se jí i na jaře bude dařit," uzavřel Čumpelík, jehož chlebodárce je dlouhodobě titulárním sponzorem českého hokeje, generálním sponzorem extraligy a partnerem české hokejové reprezentace.

Společnost, která už figurovala na hanáckých trikotech v letech 2009 - 2012, mimo jiné spolupracuje v rámci individuálního sponzoringu také s Makhmudem Muradovem, Ester Ledeckou či Bořkem Dočkalem.

Zdroj: sigmafotbal.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.