Podcast: Dovede Pogba United k titulu? A kdo je nejlepší hráč Premier League?

Podcast: Dovede Pogba United k titulu? A kdo je nejlepší hráč Premier League?

Souboj o první příčku v tabulce skončil bez branek – jsou teď většími kandidáty na titul United, nebo Liverpool? Kdo je nejlepším hráčem Premier League? Bude odchod Tomoriho osudovým omylem Blues? A proč jsou Citizens tak skvělí? To vše a mnohem více v další epizodě podcastu Kontrapresink.

Liverpool a Manchester United, odvěcí soupeři, týmy zvyklé hrát o čelo tabulky. Jejich vzájemný zápas ale skončil remízou. Udělali domácí dobře, že namísto mladých stoperů vsadili na zkušené hráče z jiných postů? A nechtělo by to lepšího hroťáka, než je Firmino? 

U United zase chválíme skvěle vyladěnou obranu a trochu kritizujeme jinak opěvovaného Rashforda, jemuž hra ve středu útoku nepříliš svědčila. Rozplýváme se ale nad Paulem Pogbou – je možné, aby mu tyhle výkony vydržely celou sezonu?

Rozebíráme také, kdo je vlastně nejlepším hráčem Premier League. Rozebíráme klady i zápory dvou nejjasnějších kandidátů, Kevina De Bruyna a Bruna Fernandese. Komu z nich dáváme přednost, můžeme slyšet v nové epizodě podcastu.

Fotbalový podcast Kontrapresink můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts.

Spotify I Apple Podcasts I Google Podcasts