Zavadil se v Opavě rozloučil s Dordičem: Hráče, kteří tady nemají zájem hrát, nechceme

Zavadil se v Opavě rozloučil s Dordičem: Hráče, kteří tady nemají zájem hrát, nechceme

Opava, která má před sebou středeční pohárovou bitvu se Spartou, přivedla v zimě sedm nových posil, což se v nominaci na úvodní jarní kolo se zlínskými Ševci (0:0) projevilo tím, že se jí do nominace nevešel srbský záložník Bojan Dordič.

"Nevešel se do nominace, byl devatenáctý. Z hráčů dopředu jsme měli na lavičce Holíka s Juřenou," ozřejmil po utkání hlavní kouč Slezského FC Radoslav Kováč.

Šestadvacetiletý Dordič, jenž působil řadu let ve Varnsdorfu a krátce prošel také Slovanem Liberec, jednal rychle a s Opavou, jíž posílil v úvodu loňského roku, se hned v úvodu pracovního týdne dohodl na předčasném rozvázání kontraktu.

"Bojan za námi přišel, že tady dál nechce pokračovat. A my hráče, kteří tady nemají zájem hrát, nechceme. Máme tady kluky, kteří nám chtějí pomoci zachránit ligu, ale Bojan zvolil jinou cestu. Jeho rozhodnutí respektujeme a do budoucna mu přejeme hodně zdaru," vzkázal nový sportovní ředitel Pavel Zavadil, jehož slova nabídl web sfc.cz.

Dordič opouští opavské prostředí po 24 ligových zápasech, dvou brankách a jedné asistenci. Že by jeho příští profesní kroky vedly opět na sever Čech do druholigového Varnsdorfu, který v tabulce FNL přezimuje na deváté příčce, nebo vůbec poprvé v kariéře opustí Česko?

Slavia s Duklou a v Karviné, Sparta v Opavě a s Boleslaví, Plzeň - Pardubice, Schalke - Bayern a United - Liverpool

Zdroj: sfc.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.