Navrátil ze Slovácka: Pohled na tabulku je krásný, my ale jsme nohama na zemi

Navrátil ze Slovácka: Pohled na tabulku je krásný, my ale jsme nohama na zemi

Uprostřed pracovního týdne se na vítkovickém stadionu odehraje bitva pátého se čtvrtým celkem tabulky, které od sebe dělí jen dva body.

Byť je sérii tří výher v řadě táhnoucí Slovácko čtvrté a Baník je až za ním, záložník z Uherského Hradiště Jan Navrátil chová k nejbližšímu soupeři hodně respektu...

"Určitě tam chceme uspět, ale do role favoritů se rozhodně nepasujeme," přednesl třicetiletý středopolař, jehož slova nabídly stránky fcslovacko.cz.

Jaký průběh ve středu od 16:00 odhaduje? "Pokud budeme hrát to, co si říkáme a dodržíme taktické pokyny, tak bychom to měli zvládnout. Chceme hrát naši hru a stejně jako u jiných zápasů se na každého soupeře připravujeme individuálně. Každopádně nás čeká těžký zápas na těžkém terénu. Je to nevyzpytatelný soupeř. Někdy zahrají výborně, jindy to vázne, ale jsou nepříjemní a bude to utkání hodně o bojovnosti. Myslím si, že to bude zápas o tom, kdo bude víc agresivní a kdo bude získávat odražené míče," pokračoval před dohrávkou osmého kola svěřenec náročného kouče Martina Svědíka.

Cílem Klimenta, Sadílka, Kadlece a spol. bude udržet čtvrtou pozici právě před družinou Luboše Kozla. "My jsme nohama na zemi. Pohled na tabulku je samozřejmě krásný, ale soutěž je velmi vyrovnaná a je před námi ještě velké množství zápasů. My jdeme zápas od zápasu, chceme samozřejmě vyhrávat a uvidíme na co to na konci soutěže bude stačit," uzavřel rodák z hanáckých Troubek, jenž si v minulosti zahrál také za Sigmu či Slovan Liberec.

Doufám, že už nebude taková hrozná zima, přeje si Tetour, jenž ví, že zbytek ledna bude náročnější

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.