Krmenčík a Škoda dál posílají vzkazy Šilhavému, aby na ně při nominacích před Eurem myslel...

Krmenčík a Škoda dál posílají vzkazy Šilhavému, aby na ně při nominacích před Eurem myslel...
OBSAHUJE VIDEO

Čerstvě pětatřicetiletý rodák z Vinohrad se ve dvacátém kole nejvyšší turecké soutěže blýskl dvěma přesnými zásahy a svému Rizesporu pomohl k hladké výhře nad Gazianatepem (3:0).

V aktuálním ročníku 2020/2021 si exslávistický kapitán, který udeřil tvrdou ranou z voleje do horního rohu i proměněnou penaltou, připsal již osmý přesný zásah, což není na třináct pobytů v základní sestavě špatná bilance.

Někdejší útočník Bohemians Praha 1905 je ve střelecké tabulce Süper Lig na dělené šesté příčce, s tím, že na vedoucí pozici gabonského Aarona Boupdendzy z Hataysporu ztrácí pět tref.

V řecku se zase v úvodu roku 2021 daří o osm let mladšímu Michaelu Krmenčíkovi, který si v úvodním osmifinále Řeckého poháru proti Larisse (5:0) připsal třetí soutěžní gól za PAOK Soluň.

Bývalá opora Plzně v utkání také asistovala a navázala tak na svůj dobrý výkon z posledního vystoupení proti OFI Kréta, s tím, že na tři branky mu stačily tři pobyty mezi jedenácti vyvolenými a celkově pět vystoupení.

Třetímu týmu soutěže ze Soluně by se hodil gólový příspěvek i čtyřiadvacátý lednový den, kdy bude hostit souseda v tabulce AEK Atény.

P.S.: Byť je ofenzivní jedničkou české reprezentace Patrik Schick a hlavní kouč Jaroslav Šilhavý nemůže ignorovat ani nejlepšího kanonýra polské Ekstraklasy Tomáše Pekharta, spolu s Krmenčíkem si říká o nominaci do národního mužstva i veterán Škoda. Asi by to bylo pořád lepší, než sázka na Matěje Vydru, jenž v Burnley více méně sedí.

Slavia v Karviné, Sparta s Boleslaví, Plzeň - Pardubice, Schalke - Bayern a United - Liverpool