Šmarda před Boleslaví: Znáte to, každý tým, který přijede na Spartu, má zvýšenou motivaci

Šmarda před Boleslaví: Znáte to, každý tým, který přijede na Spartu, má zvýšenou motivaci
OBSAHUJE OHLASY

Spartu čeká první domácí zápas v jarní části sezony. Svěřenci trenéra Kotala přivítají Mladou Boleslav. „Věřím, že zápas proti Mladé Boleslavi bude vítězný. Oni tady v uvozovkách nemají co ztratit, budou spoléhat na dobrou obranu a přechod do rychlých protiútoků,“ uvedl pro Sparta TV asistent trenéra Michal Šmarda.

Boleslav tradičně hrála o čelo tabulky, momentálně hraje o záchranu. „Víte, jak to je, každý tým, který přijede na Spartu, tak má zvýšenou motivaci, bojovnost. Hráči Boleslavi takhle budou připravení, ale hrajeme doma a půjdeme si jednoznačně za svým cílem,“ odhodlaně konstatoval.

V minulém kole Sparta vyhrála nad Opavou 3:0, ale na branku vystřelila pouze třikrát. „Měli jsme výbornou efektivitu. Už známe příčiny, kde jsme chybovali, hodně jsme ztráceli míče, nicméně doufám, že se to zlepší a od první minuty půjdeme za vítězstvím,“ uvedl devětačtyřicetiletý asistent trenéra.

Pohledem kabiny se nebude jednat o jednoduché utkání. „Boleslav není úplně v komfortní situaci, ale naše cíle jsou pořád stejný, takže si myslím, že oba týmy do toho půjdou na sto procent. Tým si pamatuji ještě z Liberce, a to hráli hodně dobrý fotbal, teď mají trošku jiný tým, ale zase mají zpátky trenéra Jarolíma, takže předpokládám, že se bude chtít vrátit k tomu, co hrál s Boleslaví předtím,“ doplnil Pavelka.

Zdroj: sparta.cz