Přestupové novinky v Liverpoolu? Klopp se nevzdal zisku klenotu do útoku ani vysněného obránce

Přestupové novinky v Liverpoolu? Klopp se nevzdal zisku klenotu do útoku ani vysněného obránce

Zatímco loni si Liverpool dokráčel naprosto suverénně k titulu v Premier League, letos je na tom v podstatě hůře. Stále má šanci mistrovský titul obhájit, bude to mít ale velmi těžké. Možná bude v létě (i kvůli tomu) čas k posílení týmu.

V létě 2019 ani 2020 žádná významná posila do Liverpoolu nepřišla. Po vítězství v Lize mistrů, respektive v Premier League, se možná trenér Klopp nechal uspokojit a neviděl žádný důvod ke změně. Samozřejmě kádr prošel jistými evolučními, nikoli revolučními, změnami, to je ale možná ta chyba. Léto 2021 by mohlo být v tomto ohledu zásadní.

Reds totiž budou usilovat o zisk hvězdy srovnatelné se jmény jako Salah, Mané, Alisson či van Dijk. Trenér Jürgen Klopp se totiž pokusí angažovat francouzskou superstar z Paris Saint-Germain Kyliana Mbappého. Ten je spojován s Realem Madrid, dříve se však nechal slyšet, že nic nechce uspěchat a Liverpool by mohl být mezistanicí s tím, že by na Bernabeu odešel třeba za pět let.

Další jméno, které chce Liverpool vyfouknout Realu, je David Alaba. Některá média mají jasno v tom, že už se rakouský univerzál s Bílým baletem dohodl, oficiální oznámení však zatím nenastalo. Alaba bude v létě volným hráčem a podepsat smlouvu může narozdíl od Mbappého s kýmkoliv, Klopp se jej tak bude snažit získat právě pro Liverpool.

zdroj: sportskeeda.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.