Podcast: Liverpool má stopery, Arsenal formu. Chelsea sází na vyvrhele

Podcast: Liverpool má stopery, Arsenal formu. Chelsea sází na vyvrhele
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Důkladný rozbor Arsenalu: jak se z týmu na sestup stal klub bojující o evropské poháry? Jak to Spurs zvládnou bez Kanea? Proč Liverpool přivádí hned dva stopery? A jaká je Chelsea Thomase Tuchela? To vše v nové epizodě podcastu Kontrapresink.

Ještě před Vánoci byl Arsenal u dna tabulky a trenér Mikel Arteta v ohrožení, že o práci přijde. Teď má severolondýnský klub na dohled příčky zajišťující pohárovou Evropu. Co vězí za vzestupem populárního klubu? Je klíčem k úspěchu skvělý brankář Bernd Leno? A je už na úrovni gólmanů Liverpoolu či Manchesteru City?

Právě tým z Anfieldu zažívá dobré období - po lednové mizérii přišly dvě cenné výhry a poslední den přestupového období překvapivě i dva stopeři. Co přinesou druholigový Ben Davies a bundesligový Ozan Kabak červenému týmu? A vrací se tím Kloppova družina definitivně do boje o titul?

Velké změny zažívá Chelsea, která vyměnila Franka Lamparda za Thomase Tuchela. Jak se změnila hra Blues pod novým koučem? Kteří hráči dostali druhou šanci a jací členové kádru naopak můžou mít problém?

Probrali jsme i nejzajímavější přestupy, které přineslo lednové transferové okno. V nové epizodě podcastu diskutují Václav Pecháček, Jan Pikous a David Černý.

Podcast Kontrapresink můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Spofity I Apple Podcasts I Google Podcasts

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.