Suarez táhne Atletico za titulem a Barceloně to nedá spát. Koeman poprvé připustil chybu

Suarez táhne Atletico za titulem a Barceloně to nedá spát. Koeman poprvé připustil chybu

Barcelonský trenér Ronald Koeman se v létě zbavil uruguayského kanonýra Luise Suaréze, který nyní válí v dresu Atletica Madrid. Nyní poprvé připustil, že udělal chybu.

Zatímco Atletico se s velkým náskokem vyhřívá v čele La Ligy a může získat první titul od roku 2014, Barcelona je na tom letos velmi bídně a místo o titul bojuje spíše o umístění v nejlepší čtveřici, potažmo o druhé místo s Realem Madrid. Zatím to tak alespoň vypadá, ale sezóna se teprve překlápí do druhé poloviny. Suarez se nicméně během jediného roku v Madridu může zapsat ke klubovým legendám.

Bojuje totiž o korunu pro nejlepšího střelce La Ligy. Messimu se letos tolik nedaří, Ronaldo je pryč, Benzema na něj taktéž pár gólů ztrácí. V takové formě by byl jistě pro současnou Barcelonu velkým přínosem a možná je právě on tím faktorem, proč se letos Atleticu daří, zatímco Barcelona je na tom nejhůře za poslední roky.

Koeman tak připouští chybu. "Za svým rozhodnutím nechat Suaréze odejít si stojím, ale byla chyba jej prodat zrovna do Atletica Madrid. Kdyby odešel třeba do Juventusu, bylo by to pro nás mnohem lepší," prozradil barcelonský trenér, který potvrdil uruguaycovu skvělou formu.

zdroj: sportskeeda.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.