Slavný rod Koubů z vršovického Ďolíčku hned tak nezmizí...

Slavný rod Koubů z vršovického Ďolíčku hned tak nezmizí...

Dvaadvacetiletý brankář Marek Kouba v Ďolíčku podepsal nový kontrakt do 30. června 2023. Původní smlouva měla vypršet letos v létě.

Jméno Kouba je mezi českými brankáři už známé dlouho. Markův dědeček Pavel získal na MS v Chile 1962 stříbrnou medaili a strýc Petr dovedl reprezentaci k titulu vicemistrů Evropy v Anglii 1996.

Marek Kouba je mladý a perspektivní brankář. Má naši důvěru a na podzim prokázal, že je schopen naskočit i do ligového utkání,“ uvedl na webu bohemians.cz sportovní ředitel klubu Miroslav Držmíšek.

„Jsem moc rád, že jsem v Bohemce dostal novou smlouvu. Je to pro mě známka důvěry. Vážím si možnosti chytat první ligu a budu dělat všechno pro to, abych opět brzy chytal,“ okomentoval krátce po podpisu smlouvy Marek Kouba.

Kouba si už v letošní sezoně připsal dva prvoligové starty, když kvůli zranění Romana Valeše a Huga Bačkovského a současné karanténě Patrika Le Gianga musel za Klokany naskočit do brány při domácí premiéře proti Pardubicím (1:1) a na hřišti Jablonce (1:2).

GLOSA HONZY RAJNOCHA: VRBA SE VE SPARTĚ MŮŽE ZASE NAKOPNOUT, SKLÁŘI AŤ SE INSPIRUJÍ DYNAMEM. A KLUCI, POZOR NA TY FAULY!

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.