Potočný: Míval jsem v sobě hladovost po gólech, snad mi to zůstalo. Umím být lídr, ale taky svině

Potočný: Míval jsem v sobě hladovost po gólech, snad mi to zůstalo. Umím být lídr, ale taky svině
OBSAHUJE VIDEO

Velezkušený ofenzivní univerzál Roman Potočný (29) bere krátkodobé zlínské angažmá jako šanci ukázat, že je stále kvalitním hráčem, jenž patřil v největším zbraním Slovanu Liberec.

Na ostravských Bazalech však spíše paběrkoval. Čerstvé hostování v nyní třináctém celku tabulky bere jako vysvobození a zřetelnou výzvu k restartu...

"Jsem za tuto možnost rád, protože jsem změnu potřeboval. Vím, že na minulost se nesmím moc ohlížet, ale chci navázat, co bylo předtím. Hrát, jako dřív," uvedl v interview pro klubovou televizi Zlína nový svěřenec kouče Bohumila Páníka.

Co může svému novému týmu přinést? "Míval jsem v sobě hladovost po gólech, snad mi to zůstalo. Umím být lídr, ale taky svině," ozřejmil na webu fcfastavzlin.cz devětadvacetiletý borec, jenž dorazil do Baťova města těsně po Dominiku Janoškovi.

Tradiční sběratel žlutých karet, jehož maximem za sezonu je 12 varování a v této sezoně už je na sedmi, o sobě tvrdí, že je na trávníku jiný, než v osobním životě. V dalších týdnech bude ovšem chtít pomoci nejen sobě, ale i Ševcům...

"Snad v tabulce půjdeme nahoru,“ uzavřel stránkami fcfastavzlin.cz citovaný spoluhráč Procházky, Jiráčka či Poznara, který zřejmě bude debutovat v novém triktou 13. února na Městském stadionu Srbská, kde je doma Dostálkova Zbrojovka.

Vrba si umí udělat pořádek v kabině. Na Letné může vydržet dost dlouho, míní Lafata

Zdroj: fcfastavzlin.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.