Koeman: PSG se nebojím, od losu naše šance narostly, jsme připraveni postoupit

Koeman: PSG se nebojím, od losu naše šance narostly, jsme připraveni postoupit

Před prvním osmifinálovým duelem Ligy mistrů Barcelony proti PSG je holandský trenér Koeman dobře naladěn. Ač si uvědomuje sílu francouzského týmu, tak dodává, že jeho mužstvo je připraveno porazit kohokoliv.

„Čeká nás těžký zápas, protože PSG má špičkový tým. Naštěstí naše formu v posledních týdnech je naší silou,“ uvedl trenér katalánského celku, jehož slova citoval web forcabarca.sk.

„Věřím svým hráčům, navíc jsme zlepšili naši hru. K zápasu proti pařížskému celku nastoupíme ambiciózně a sebevědomě. Od losu naše šance hodně narostly,“ poznamenal někdejší obránce.

PSG se bude muset obejít kvůli zranění bez Neymara a Di Marii. „Pro každé mužstvo je důležité, aby mělo k dispozici své nejlepší hráče. My máme také absence. Fati, Countinho, Roberto či Araujo do zápasu bohužel nezasáhnou. PSG se nebojím, protože věřím svým hráčům. Samozřejmě cítím k soupeři respekt, mají skvělé mužstvo, které je jedním z favoritů na vítězství v této soutěži,“ dodal sedmapadesátiletý stratég.

I trenér Pochettino respektuje sílu Blaugranas. „Barcelona má jednoznačné ambice a úžasné hráče. Vědí, jak bojovat. Chtějí vyhrávat,“ citoval web ČTK slova kouče PSG, který dříve působil jako hráč i trenér v barcelonském Espaňolu.

Zdroj: ČTK, forcabarca.sk