Klopp nastoupil do protiútoku. A vulgárně počastoval kritiky Thiaga

Klopp nastoupil do protiútoku. A vulgárně počastoval kritiky Thiaga

Thiago Alcantara neprožívá povedenou sezonu čehož si všímají fanoušci i odborná obec. Jurgen Klopp se své vysněné posily zastal nebývale ostrým prohlášením.

Jurgen Klopp platí většinu času za vyhlášeného pohodáře a dobrého společníka. Při obhajově trápícího se Thiaga Alcantary ovšem přikročil k nezvykle tvrdé reakci. 

Přišel pozdě, což je vždy komplikace, poté dostal Covid, zranil se a stále se musel přizpůsobit novému týmu" sypal z rukávu jeden důvod za druhým. Poté ovšem přitvrdil „Je to jen vnímání veřejnosti.‚ Thiago je naší součástí a my už nepodáváme dobré výkony. ' Takové věci jsou prostě p**ovina, dovolte mi to tak říci." drsně se ohradil proti lynči hvězdné posily.

"Každý potřebuje čas na přizpůsobení. Bayern hrál jiný styl, v jiné lize a v Bundeslize byl mnohem dominantnější než jakýkoli tým v Premier League," dává hvězdnému středopolaři dobu hájení. 

„Takže, to je všechno jiné. Ale díky bohu, jsme všichni dost chytří, abychom zde mohli správně posoudit situaci. Thiago může hrát lepší fotbal, ale všichni můžeme hrát lepší fotbal. O tom není pochyb,“ uzavřel svůj drsný mediální výstup.

Zdroj: Sky Sports

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.