150 milionů liber za Kanea? Paříž má být připravena splnit požadavky Tottenhamu...

150 milionů liber za Kanea? Paříž má být připravena splnit požadavky Tottenhamu...

Paris Saint-Germain, který aktuálně táhne pětizápasovou vítěznou šňůru a má po suverénním vyloupení Camp Nou nakročeno do čtvrtfinále Ligy mistrů, je připraven splnit požadovanou cenu Tottenhamu Hotspur za Harryho Kanea.

List The Mirror napsal, že sportovní úsek PSG učinil z reprezentanta Albionu primární letní přestupový cíl a bude připraven vysázet na londýnský stůl 150 milionů liber.

To vše kvůli tomu, aby se gigant z Parku princů připravil na možné odchody Kyliana Mbappého či Neymara, který je s máváním Eiffelovky spojován snad každé transferové okno.

Kane je právě teď nejproduktivnějším Angličanem v Premier League (k tomuto datu má na kontě 13 branek a 11 asistencí) a společně se Son Heung-minem drží šance jinak nevýrazných Spurs na vysněné pohárové příčky.

Sedmadvacetiletý kanonýr s minulostí v Millwallu, Norwichi i Leicesteru City má navíc velmi silné vazby na nového kouče Paříže Mauricia Pochettina, se kterým spolupracoval pět a půl roku.

Dvojice má společně pravidelně komunikovat na WhatsAppu, přičemž už renomovaný útočník svému oblíbenému argentinskému trenérovi v minulém měsíci blahopřál k jeho čerstvému angažmá.

O stabilně pálícího Kanea dlouhodobě stojí také Manchester City, který hledá náhradu za nyní opět zraněného Sergia Agüera. O forvarda s dvaceti a více brankami za celou ligovou sezonu pak bude v létě stát také Manchester United.

Podcast: Tahoun Leicesteru Vardy zklamal, Provod zářil. Co by měla Slavia do odvety změnit?

Zdroj: TribalFootball

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.