Klukům jsem po*ral zápas, kál se sebekritický Jindřišek

Klukům jsem po*ral zápas, kál se sebekritický Jindřišek
OBSAHUJE OHLASY

Jako nejzkušenější hráč Klokanů si vzal míč na penaltový puntík a chtěl dopomoci k další ligové senzaci. Výsledkem byla zpackaná penalta, kterou chytil Jindřich Staněk a nasměroval zápas k důležité plzeňské výhře.

Bohemians se na Plzeň v posledních letech poměrně daří a hodlali to potvrdil i dnes. Průběh zápasu tomu navíc poměrně nahrával. Zvláště vezmeme-li v potaz několik promarněných šancí a především neproměněnou penaltu, kterou dnes lapil excelentní Jindřich Staněk. Smutným hrdinou byl naopak ligový nestor Josef Jindríšek.

„Rychle po penaltě jsme dostali gól na 2:0 a myslím, že ten nás zlomil. Pak už jsem vystřídal a promítlo se mi v hlavě, že jsem klukům po**al zápas tou neproměněnou penaltou. Kdybych ji proměnil, tak z Plzně neodjíždíme s prázdnou. Minimálně bod bychom měli.“ soukal ze sebe největší oblíbenec fanoušků vršovických klokanů.

Pro hráče Bohemky začínají být penalty prokletím, šlo již o třetí neúspěšnou exekuci v řadě! „Ani ne. Pokaždé kopal někdo jiný a gólman může jen získat. A když ji chytil, tak byla prostě špatně kopnutá. Z mého pohledu to byl určitě klíčový okamžik zápasu.“ smutnila klubová ikona. A bodový neúspěch vzal chlapsky na sebe "Promítlo se mi v hlavě, že jsem klukům po**al zápas tou neproměněnou penaltou. Kdybych ji proměnil, tak z Plzně neodjíždíme s prázdnou. Minimálně bod bychom měli.“ zakončil Jindríšek.

I přes dnešní prohru má Bohemka celkem slušný bodový polštářek na sestupové pozice.