Dva se perou a třetí se směje? Mezi PSG a Barcelonou se opět schyluje k přestupové bitce

Dva se perou a třetí se směje? Mezi PSG a Barcelonou se opět schyluje k přestupové bitce

Podle španělských médií má Barcelona zájem podepsat Juana Bernata jako volného hráče. Záměry Katalánců však mohou překazit kroky PSG, které chce s obráncem prodloužit smlouvu. Dalším zájemcem o sedmadvacetiletého hráče je i španělská Sevilla.

Barcelona už dlouho hledá levého obránce a finanční problémy ji donutily dělat levná řešení. Média informují, že Juan Bernat z PSG by měl nahradit Juniora Firpa. Pařížané však chtějí s Bernatem prodloužit kontrakt i kvůli tomu, že si nepřejí, aby španělský obránce odešel do Barcelony.

V současnosti se Bernat léčí se zraněným kolenem a na trávníky by se měl vrátit v nejbližších týdnech. V pařížském celku na levé straně obrany navíc častěji nastupují Layvin Kurzawa a mladý Mitchel Bakker, takže je otázkou, zda PSG tolik Bernata v kádru potřebuje.

Barceloně může překazit plány i Sevilla, ve které by měl španělský reprezentační obránce jistější místo v základní sestavě. Navíc roli může hrát i to, že Blaugranas nemají momentálně vyváženou finanční situaci v klubu.

Zdroj: mundodeportivo.es, es.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.