Sparta, Liberec a Baník? Může se nám podařit totéž co se Slavií, tvrdí příbramský Kvída

Sparta, Liberec a Baník? Může se nám podařit totéž co se Slavií, tvrdí příbramský Kvída

Příbramská situace není dobrá. Tým Pavla Horvátha už neokusil chuť výhry devět zápasů v řadě a v tabulce je předposlední se stejným bodovým ziskem jako poslední Opava. 

Vzhledem k tomu, že se budou za pár měsíců z Fortuna:ligy poroučet hned tři mužstva, pro značku Jaroslava Starky je to varující.

Své o tom ví také třicetiletý zadák Jan Kvída. "Hrozně se nadřeme na šanci, a když už ji máme, jsme zbrklí. Ani odzadu rozehrávka nebyla dobrá," vrátil se k poslední vysoké domácí prohře se Slováckem odchovanec středočeského celku s minulostí v Hradci Králové, Slavoji Vyšehrad a Varnsdorfu.

Pilíka, Lalkoviče, Voltra a spol. dokázal vytěžit i tým, který hrál 80 minut v deseti. Není to frustrující až moc? "Budeme zase poctivě trénovat a doufáme, že se nám to vrátí v dalších zápasech, i když los je hodně složitý. Když nebudeme přemýšlet optimisticky, tak tady vůbec nemusíme být," přidal na serveru idnes.cz vytáhlý obránce, jenž naskočil v tomto ročníku do deseti duelů a připsal si tři žluté karty.

Příznivý není ani los. V dalších třech kolech jde Příbram na Spartu, Slovan Liberec a Baník Ostrava. "Dokázali jsme vzít body Slavii, teď nás čeká tohle trio, může se nám podařit totéž. Týmy okolo nás také příliš nebodují, potřebujeme nějakou bodovou sérii a hned bude jiná situace," zakončil na idnes.cz svěřenec kouče Pavla Horvátha, který už u řeky Litavky vládne necelý rok.

Straka: Když bude mít Vrba na Letné výsledky a půjde dál touto cestou, tak i ultras nakonec půjdou s ním

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.