Straka: Když bude mít Vrba na Letné výsledky a půjde dál touto cestou, tak i ultras nakonec půjdou s ním

Straka: Když bude mít Vrba na Letné výsledky a půjde dál touto cestou, tak i ultras nakonec půjdou s ním

Byť Pavel Vrba (57) před časem usedl na ostře sledovanou lavičku Sparty, v posledních týdnech byl spojován také s návratem do organizace Baníku Ostrava.

Byť se majitel Václav Brabec nechal slyšet, že o odvolání Luboše Kozla neuvažoval a explzeňského stratéga kvůli dotyčné záležitosti nekontaktoval, jedním dechem připustil, že v budoucnu by se rodákovi z Přerova na Bazalech nebránil.

To, že se někdejší kouč Anži Machačkala či Ludogorece Razgrad nakonec odebral do metropole, překvapilo i Františka Straku (62), jenž vede druholigový Třinec, který si to s s Baníkem rozdá v úterý v rámci třetího kola MOL Cupu.

"Abych byl upřímný, opravdu jsem počítal s tím, že kdyby se na Baníku něco stalo, bude tam Pavel Vrba číslo jedna. O to víc mě překvapilo, že po něm sáhli sparťani. Vypadá to, že udělali velice dobře," nechal se slyšet na stránkách Deníku Sport velký motivátor a hecíř, jenž v Třinci svého času střídal Svatopluka Habance.

Vrba má na Praze 7 kontrakt do léta 2022. Muž s pětatřiceti mezinárodními starty za Československo v letech 1983 - 1990 si myslí, že ho dodrží a mohl by u dvanáctinásobného mistra Česka vydržet i déle...

"Pavel Vrba je skvělý harcovník, který prošel Ligou mistrů a jsou za ním úspěchy. To nakonec ukazuje i teď, kdy udělali devět bodů a mančaft se psychicky posunul úplně někam jinam. Ve Spartě je daleko víc sebevědomí. Když bude mít Pavel výsledky a půjde dál touto cestou, tak i ultras nakonec půjdou s ním. Jde o jedno - aby měl klub úspěch. Na tom je všechno postavený," zakončil na serveru isport.blesk.cz "Franz", jenž na domácí mapě vedl kromě obou slavných "S" také Karvinou, Příbram, Teplice či České Budějovice.

KLOKANI ŠLI NECELÝCH 24 HODIN PO PLZEŇSKÉM VÝJEZDU OPĚT DO AKCE. JAK OBSTÁLI PROTI TŘETÍMU TÝMU 2. LIGY?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.