Věřím, že jsme připravení a postoupíme, říká Olayinka. Do Leicesteru letěl i Višinský, Tecl a Ševčík ovšem nikoliv

Věřím, že jsme připravení a postoupíme, říká Olayinka. Do Leicesteru letěl i Višinský, Tecl a Ševčík ovšem nikoliv
OBSAHUJE VIDEO

Slávistická výprava nabrala směr Leicester již v úterní podvečer, s tím, že proti tamním  Liškám, které mají za sebou skalp Aston Villy, se na King Power Stadium postaví v rámci odvety vyřazovací fáze Evropské ligy ve čtvrtek od 21:00.

Na palubě byl téměř kompletní A-tým včetně sedmnáctiletého středopolaře Denise Višinského, jenž si k tomuto datu nepřipsal za první tým sešívaného "S" ani jedno vystoupení.

V Praze zůstali jen Petr Ševčík a Stanislav Tecl, jemuž nedávno skončila karanténa. A nejistý je start univerzála Tomáše Holeše...

"Otazník visí jedině nad Tomášem Holešem, který si v úvodním duelu poranil kotník. Jinak máme k dispozici všechny hráče, kteří jsou soupisce pro Evropskou ligu. Standa Tecl a Petr Ševčík se budou připravovat a trénovat v domácích podmínkách," pronesl na webu slavia.cz asistent Zdeněk Houštecký.

Sen je i přes nespornou sílu nejbližšího protivníka postup do další fáze soutěže. "Takovýto zápas je velký svátek. Všichni se těšíme moc, hráči, kompletně celý klub, naši fanoušci. Jedeme tam s dobrým výchozím postavením z domácího duelu. Uděláme všechno, aby se to povedlo," doplnil blízký spolupracovník Jindřicha Trpišovského.

Ostrovního vystoupení už se nemůže dočkat i nigerijský křídelník Peter Olayinka. "Bude to pro nás docela těžké, ale věřím, že jsme připravení a postoupíme,“ zůstal optimistou někdejší záložník Dukly, jehož slova nabídl web slavia.cz.

Boj agentů! Kisel lákal Kuchtu na zahraniční angažmá, už ho řeší FAČR! „Nepřípustné,“ říká Paska

Zdroj: slavia.cz