Manchester United bude pátrat na novém stoperovi. Ribéryho zaměstnavatel prý má řešení...

Manchester United bude pátrat na novém stoperovi. Ribéryho zaměstnavatel prý má řešení...

Podle informací listu The Daily Star nabídla italská Fiorentina, v jejímž kádru najdete i Kokorina, Callejóna, Bonaventuruč či Ribéryho, svou defenzivní oporu Nikolu Milenkoviče slovutnému Manchesteru United.

Zmíněný zdroj připomněl, že norský manažer Rudých ďáblů Ole Gunnar Solskjaer učinil z podpisu nového středního obránce nejvyšší prioritu nadcházejícího přestupového období.

Bývalý stratég Molde a Cardiffu City by rád spojil sedmadvacetiletého anglického reprezentanta Harryho Maguirea s někým spolehlivějším.

Také z tohoto důgvodu měl sportovní úsek toskánských Fialek nabídnout dvacetinásobným mistrům Anglie perspektivního Milenkoviče, jehož kontrakt na Apeninském poloostrově vyprší v roce 2022.

I když by tabulkově čtrnáctá Fiorentina ztratila důležitého muže do obrany, potřebuje získat finanční prostředky na jiné cíle. Transfermarkt.com ocenil spolupracovníka Pumy na 28 milionů eur a takovou sumu by si jistě nechala líbit.

Třiadvacetiletý rodák ze srbského Bělehradu, jenž dorostl do výšky 195 centimetrů, operuje v Serii A od léta 2017, kdy do ní za něco málo přes 5 milionů eur přišel z Partizanu.

Slavia v Leicesteru a na Slovácku, Plzeň v Brně, Arsenal - Benfica, Manchester City - West Ham

Zdroj: TribalFootball

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.