Opět nic? Po Upamecanovi plánuje Bayern vyfouknout Liverpoolu i neapolskou zeď Koulibalyho

Opět nic? Po Upamecanovi plánuje Bayern vyfouknout Liverpoolu i neapolskou zeď Koulibalyho

Zdá se, že úřadující šampion Ligy mistrů, jimž je Bayern Mnichov, kazí předloňskému vítězi prestižní soutěže, tedy Liverpoolu, plán za plánem.

I když se chystali podepsat dvaadvacetiletého Francouze Dayota Upamecana právě Reds z Anfield Road, defenzivně laděný mladík dal nakonec přednost bavorské Allianz Areně, jejíž součástí bude od letošního léta.

Aktuálně se zdá, že je německý suverén připraven upsat také dlouholetého senegalského reprezentanta Kalidou Koulibalyhol, jenž dorostl do výšky 195 centimetrů a již sedmou sezonu v řadě operuje na jihu Apeninského poloostrova.

Alespoň podle informací italského Tuttosportu. Ten napsal, že je Bayern připraven učinit Neapoli za ostříleného stopera s minulostí v Métách i Genku zajímavou nabídku ve výši 39 milionů liber.

Renomovaný šéf Liverpoolu Klopp byl přitom v lednovém okně vyloženě nešťastný, že dobře hodnoceného obránce nemohl přivést na ostrovy již v zimě. Mohla za to zejména skutečnost, že mistr Premier League neshromáždil v době koronavirové krize dostatek finančních prostředků.

Jakýkoliv letní přesun k řece Mersey do města Beatles bude záviset na tom, zda německé vábení odmítne buď samotný devětadvacetiletý zadák, nebo přímo klub, čili dvojnásobný držitel Scudetta ze stadionu Diega Maradony, kde má kontrakt až do roku 2023.

Zlatan prozradil koho považuje za nejlepšího hráče historie a opět nepřekvapil

Zdroj: TribalFootball