Hvězda Frankfurtu si utahuje ze svého zájemce: Dejte mi 105 mega a jsem váš muž!

Hvězda Frankfurtu si utahuje ze svého zájemce: Dejte mi 105 mega a jsem váš muž!

Manchester United si údajně vyhlédl v Bundeslize hned celou řadu možných letních posil. Jedním z vytipovaných hráčů je i pětadvacetiletý portugalský útočník André Silva. Někdejší tvář Porta, AC Milán či Sevilly patří ke klíčovým tvářím Eintrachtu Frankfurt a je zřejmé, že vykoupit jej ze spárů aktuálního chlebodárce nebude levnou záležitostí. Samotný hráč si zvýšenou pozornost kolem sebe užívá a nechybí mu smysl pro humor.

Talentovaný útočník s číslovkou 33 na dresu se výrazně podílí na aktuálně čtvrtém místě v tabulce německé nejvyšší soutěže, na kterém Frankfurt figuruje. Silva v této ligové sezóně naskočil zatím do jednadvaceti zápasů, ve kterých si připsal neuvěřitelných 19 vstřelených branek, což z něj dělá hlavní palebnou sílu týmu.

V tomto roce stihl zaznamenat již deset přesných zásahů, což samozřejmě vzbudilo pozornost některých evropských velkoklubů. Není žádným tajemstvím, že pro něj mají aktuálně slabost na Old Trafford. Portugalský list O Jogo mu položil v nedávném rozhovoru otázku, za kolik by bylo možné hned jednat o přestupu, na což Silva odpověděl s humorem.

„Dejte mi 105 mega a jsem váš muž! Samozřejmě si dělám srandu. Myslím, že jsem někde slyšel, že se má cena pohybuje okolo třiceti milionů eur. Když klub prodává své zboží, vždycky trochu zvýší jeho hodnotu,“ uculoval se portugalský útočník. „Rozruch kolem sebe vnímám, ale nejdůležitější je potvrzovat kvalitu v zápasech, což se mi teď daří. Na konci sezóny mě možná čeká něco velkého, což mě motivuje být ještě lepší. Je to známka toho, čeho jsem dosáhl, že ta dřina přináší ovoce a ta cesta nebyla zbytečná,“ dodal Silva.

Zdroj: ojogo.pt

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.