Beauguel chce přestřílet Simu, Kuchtu i Juliše. Je to moje výzva a udělám, co budu moci, uvedl plzeňský kanonýr

Beauguel chce přestřílet Simu, Kuchtu i Juliše. Je to moje výzva a udělám, co budu moci, uvedl plzeňský kanonýr
OBSAHUJE OHLASY

Francouzský útočník ve službách Viktorie Plzeň Jean-David Beauguel rozhodl o výhře 1:0 nad Olomoucí. Trefil už ve třetím zápase za sebou a rád by ovládl tabulku střelců.

Osmadvacetiletý kanonýr má v aktuálním ročníku na kontě devět branek. Pouze slávisté Jan Kuchta s Abdallahem Simou a sparťan Lukáš Juliš jsou na tom lépe. Všichni tři jmenovaní se trefili jedenáctkrát.

„Cítím se velice dobře. V zimě mi pomohla dovolená ve Francii, vyčistil jsem hlavu a získal motivaci. Vím, co dělat, abych pomohl týmu. Teď jsem si dal výzvu, abych vyhrál krále střelců. Ale hlavně chci pomáhat týmu,“ uvedl útočník na webu fcviktoria.cz.

„Znám své kvality. Vím, co mohu udělat pro tým, když jsem stoprocentně zdravý. Jsem šťastný a teď chci dokončit sezonu co nejlépe. Proč nebýt nejlepším střelcem ligy? To je moje výzva a udělám, co budu moci. Samozřejmě s pomocí spoluhráčů,“ doplnil rodák ze Štrasburku, jehož slova citoval web sport.ceskatelevize.cz.

Proti Olomouci rozhodl o výhře v 56. minutě, když tečovanou střelou z úhlu prostřelil Mandouse. „Asi to byl nějaký střelecký instinkt. Prostě jsem cítil, že mám vystřelit. Dal jsem gól, takže jsem šťastný,“ dodal spokojeně.

Beauguel dal úplně stejný gól jako před týdnem v Brně, zlobí se Látal na svou defenzívu. Guľa pochválil hlavně svou obranu

Zdroj: fcviktoria.cz, sport.ceskatelevize.cz