Karanténa bude mít obrovský dopad, já se mohu aspoň připravovat doma na karimatce, směje se izolovaný Daníček

Karanténa bude mít obrovský dopad, já se mohu aspoň připravovat doma na karimatce, směje se izolovaný Daníček
OBSAHUJE OHLASY

Letošní sezonu Slovácko rozjelo slušně a bojuje o pohárové příčky, bohužel po zápase se Slavií posledního února se v týmu objevil vysoký počet případů s pozitivním testem na koronavirus a tým trenéra Martina Svědíka musel do povinné izolace a karantény.

Část hráčů se s nemocí léči, další se připravují alespoň omezeně v izolaci. „Připravuji se doma na karimatce,“ smál se Daníček, jehož slova nabídl klubový web FC Slovácko. „Snažím se udržovat v rámci možností, ale samozřejmě tréninkový výpadek to je. Já byl navíc v minulých týdnech zraněný, takže je to pro mě další komplikace, abych se do toho dostal, protože už před tím jsem byl dva týdny bez tréninku a chtěl jsem se dostat do fyzické pohody, což je teď složitější,“ pokračoval devětadvacetiletý záložník.

„Dopad to může mít obrovský. Taky bude záležet, jak se s tím nakažení poperou, jaký mají průběh, a jak rychle se jim podaří dostat zpět do kondice. Každopádně ten výpadek tam prostě je. Cítit to bude jak kondičně, tak i herně,“ je si vědom bývalý mládežnický reprezentant.

„Ono je to individuální. Někdo se s tím popere lépe někdo hůř, a to jak z hlediska kondice, tak i taktiky. My se na každého soupeře připravujeme individuálně, ale i u taktické připravenosti platí, že se to lépe vstřebává při pravidelném procesu. Ve výsledku vystupujeme jako tým a věřím, že hlavně na začátku můžeme zvládnout zápasy takticky, i když se třeba fyzicky nebudeme cítit úplně nejlépe,“ dodal rodák z Napajedel.

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.