Kouzelné regenerační nohavice vám přinesou lepší výkon, rychlejší uzdravení, nebo sníží riziko zranění!

Kouzelné regenerační nohavice vám přinesou lepší výkon, rychlejší uzdravení, nebo sníží riziko zranění!

Regenerační pomůcky a přístroje se ve fotbale neustále zdokonalují a jejich technologie se stále posouvá dál. Regenerační nohavice se staly ve fotbale velmi populární. Každý sportovec by měl takové nohavice mít pro maximální regeneraci a snížení rizika zranění.

Regenerační nohavice pomáhají k regeneraci, urychlují léčící proces po zranění, odstraňují toxiny z těla a pomáhají při uvolnění ztuhlých končetin. Velmi jednoduše se dají popsat jako nohavice, které Vám umožní lepší a dlouhodobější výkon s nižším rizikem ke zranění.

V době COVIDU-19, kdy jsou uzavřená masérny, nebo fyzioterapeutická centra Vám představujeme terapeuta, kterého budete moct využívat kdykoliv a kdekoliv.

Regenerační proces je zaměřený na co nejjednodušší ovládání a maximální efektivitu. Po obdržení nohavic je stačí vytáhnout a zapojit. Poté do nohavic vlezete podobně jak do kalhot, zapnete a regenerace může začít. Při používání nejste nijak omezováni, můžete si číst, vyřídit korespondenci na laptopu, telefonovat, nebo hrát na konzoli.

V této chvíli nohavice využívají fotbalisti, hokejisti, motokros jezdci, zápasníci, cyklisti. Každý, kdo sportuje by měl nohavice používat.

Regenerační nohavice vypadají jako kalhoty, které mají libovolný počet komor. My nabízíme nohavice, které mají 6-8 komor. To je počet, který je pro regenerační terapii optimální. Každá komora se nafukuje a tím svírá části dolních končetin od chodidla až po hýžďové svaly. Při tomto procesu, kdy se jednotlivé komory nafukují a vyfukují se vám vyplavují toxiny z dolních končetin, uvolňují se svaly a společně se optimalizuje krevní oběh. Celá terapie je velmi jednoduchá, příjemná a efektivní.

Vše si nastavíte přes velmi přehledný a jednoduchý LCD displej. Stačí jen 3x kliknout a regenerace může začít.

Jak tyhle zázračné nohavice fungují? 

Nejdříve si do nohavic vlezete a nastavíte tlak, čas a program, který chcete použít. Všechny programy jsou již přednastavené a informace k jednotlivým programům budete mít v českém jazyce s animací na e-mailu. Čas si nastavíte dle své vlastní potřeby od 1-99 minut (my doporučujeme minimálně 40 minut). Také si můžete vypnout jednotlivé komory. Když chcete masáž pouze horních částích dolních končetin, můžete si vypnout komory, které masírují dolní část. Je to velmi individuální přístroj, každý si může nastavit terapii podle toho, jak potřebuje.

Využívejte regenerační nohavice kdykoliv a kdekoliv!

Nabízíme nohavice, které nemusíte mít v zásuvce. Fungují na baterii, která vydrží až 3 hodiny. Proto můžete nohavice využít naplno opravdu kdekoliv – v autě, autobus, letadlo, po zápase na střídačce…

Kdo využívá naše nohavice?

AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Jablonec, FK Pardubice, FK Viktoria Žižkov, FC Slovan Liberec. Každý z těchto klubů má velmi povedenou sezónu. Chceš také zvýšit svůj výkon a být na hřišti připraven? Pořiď si své nohavice, nebo se domluv s tvým klubem, aby nás kontaktoval a přijedeme s nohavicemi, vše ukážeme a vysvětlíme.

Objednávejte zde.   

Objevujte na Instagramu nebo Facebooku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený RegenSport.cz (@regensport_cz)