Zamíří Kuchta na Ostrovy? Hned čtveřice zájemců se hlásí z Premier League

Zamíří Kuchta na Ostrovy? Hned čtveřice zájemců se hlásí z Premier League

Čtyřiadvacetiletý odchovanec pražské Slavie si svými výkony v letošní sezóně říká o své první zahraniční angažmá. Někdejší součástka Liberce od léta opět působí v Edenu, kde v tomto ročníku české nejvyšší soutěže zaznamenala již jedenáct branek a tři asistence. Dobře se prezentuje v barvách vršovického klubu také v Evropské lize, což přitahuje pozornost zájemců z Anglie.

Slavia překvapivě v Evropské lize vyřadila Leicester City, což na Ostrovech vzbudilo velké pozdvižení. Bývalý mládežnický reprezentant patří k oporám sešívaných a jeho střelecký apetit je letos postrachem každého soupeře. Aktuální lídr tabulky Fortuna ligy míří za dalším titulem a cenovka jeho akvizic závratně stoupá.

Podle celé řady britských zdrojů je zájem na Ostrovech o Kuchtu velký. Talentovaný útočník by tak v létě mohl měnit klubové barvy a po vzoru Coufala a Součka zamířit do Premier League. S bývalými spoluhráči by se mohl dokonce potkat v jedné kabině, neboť jedním ze zájemců je právě londýnský West Ham.

Dalšími nápadníky jsou údajně Newcastle United, Southampton a Brighton. Slavia si tak může diktovat zajímavé podmínky a je jisté, že hráče za malý peníz neuvolní. Mnohem více by ale mohla utržit za Abdallaha Simu, kolem kterého krouží Arsenal a Juventus.

Zdroj: teamtalk.com

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.