Pan fotbalista, musíme si vážit, že hraje naši ligu, smekl Trpišovský před Stanciuem

Pan fotbalista, musíme si vážit, že hraje naši ligu, smekl Trpišovský před Stanciuem
OBSAHUJE VIDEO

Rumunský záložník Nicolae Stanciu v posledních čtyřech zápasech nastřílel šest branek. V posledním zápase v Mladé Boleslavi se trefil z přímého kopu ze 24 metrů, poté obešel dva hráče a levačkou z ostrého úhlu pálil pod břevno.

„Trajektorie letu balonu je hodně zvláštní, dokáže míči dát výraznou rotaci, a přitom vystřelit prudce. Podobně kopal přímáky Miňo Stoch, v tom si jsou podobní,“ okomentoval góly rumunského snipera trenér sešívaných, jehož slova nabídl web idnes.cz. „Oba jeho góly byly nádherné, těžko vybrat, který z nich byl hezčí,“ dodal.

„Říkám dlouhodobě, že patří k tomu nejlepšímu v lize. On podobné výkony předváděl už dřív, ale my jsme šance neproměňovali. Teď má čísla. Pro mě je výjimečným hráčem. Je technický, dobře se na něj dívá, funguje souhra s Provodem. Musíme si vážit, že takový fotbalista hraje ligu u nás,“ smekl před svým svěřencem Trpišovský.

Stanciu si vyslechl chválu i od trenéra soupeře Karla Jarolíma. „Slavia měla ve svých řadách Stancia, který v první půli rozhodl a bylo po zápase,“ uvedl pro O2 TV.

Zdroj: idnes.cz, O2 TV

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.