Podepsali toho horšího, soptí nad dalším flopem legenda Liverpoolu

Podepsali toho horšího, soptí nad dalším flopem legenda Liverpoolu

Liverpool prožívá na domácí scéně krajně nepovedenou sezonu a tak vylézají na povrch kostlivci. Jednoho z nich vytáhla klubová legenda John Aldridge, která nešetřila kritikou k přestupové politice. A nebála se být konkrétní!

Liverpool se aktuálně duší na šesté příčce Premier League a vážně zaharduje s účastí v evropských pohárech pro příští sezonu. Na vině jsou jednak četná zranění, nestabilní forma, ale také poměrně zvláští tahy na přestupovém trhu, které příliš užitky nepřinesly.

Jeden příklad za všechny? Takumi Minamino, tedy alespoň podle klubové legendy Johna Aldridge. Jeho obžaloba laxnosti vedení pak míří k malému zaujetí pro zisk Erlinga Haalanda. „Všichni jsme mohli vidět potenciál Haalandu v Salcburku a za dalších 10 milionů liber by se Liverpool mohl podívat na jeho podpis místo Minamina,“ durtil se pro Sunday World.

Jeho agent možná požadoval velké peníze, ale to byla dohoda, která mohla posunout Liverpool na další úroveň, protože všichni vidíme, co udělal Haaland od doby, kdy se přestěhoval do Dortmundu." nechápe šetřílkovský postoj vedení Reds. Haaland by nabídl Liverpoolu ten druh útočné varianty, který v tuto chvíli nemá a v sezóně, kdy šlo všechno proti Jurgenovi Kloppovi a jeho týmu, by mohl být útočníkem, který by to mohl udržet v nadějích." soptí Aldridge.

Polovičatost se zkrátka nevyplácí, stačilo málo a Haaland mohl poměrně "zadarmo" trhat obrany soupeřů v dresu Liverpoolu. Nyní by jeho angažování vyšlo přes 100 milionů euro a je otázka zda by jeho angažmá v Liverpoolu bylo ještě tématem pro samotného hráče...

Zdroj: Sunday World