Karlsson je takový Petržela, Čelůstka zase Hubník, rád bych si pod Vrbou ještě někdy zahrál, svěřil se Krmenčík

Karlsson je takový Petržela, Čelůstka zase Hubník, rád bych si pod Vrbou ještě někdy zahrál, svěřil se Krmenčík
OBSAHUJE OHLASY

Michael Krmenčík s Viktorií Plzeň vyhrál tři mistrovské tituly a svůj bývalý klub bedlivě sleduje i nadále. Kontakty si udržuje nejen s bývalými spoluhráči, ale i trenéry.

V Plzni probíhá přestavba kádru, ale někteří hráči ze zlaté party se stále drží. „Jsem rád, že se drží Limba, pořád je tam z nich jeden z nejlepších. Kopi, můj kamarád, se zranil, Hrušouna teď trenér vyndal z brány, jsou tam noví hráči. Viktorku sleduju, nedařilo se jim,“ uvedl osmadvacetiletý reprezentant pro isport.cz.

S tím, že jeho bývalý trenér Pavel Vrba nyní trénuje Spartu si hlavu nedělá. „Já mu fandím, je to jeden z nejlepších klubů v Česku. Jestli s nimi udělá titul, opravdu klobouk dolů. Vezměte si, jak dlouho ho Sparta nevyhrála. Kam trenér Vrba šel, tam titul vyhrál,“ ocenil kouče Sparty.

Krmenčík by si ještě někdy rád pod Vrbou zahrál. „Pod Vrbou ještě neprohráli zápas. Můžeme vidět Spartu, která dominuje na balonu a věří si. Fandím jim a držím jim palce, opravdu. Třeba se ještě s panem Vrbou někde potkám,“ pokračoval.

Útočník PAOKU Soluň vidí jisté souvislosti současné Sparty se starou Plzní. „Karlsson je takový Milan Petržela, na stoperu Čelda jako jasný Hubňa. Má tam podobné typy, je vidět, jak to tam hrají,“ přidal zkušený forvard.

Zdroj: isport.blesk.cz