Neúcta libereckého majitele vůči kouči Jablonce? Fukal má pocit, že historicky mezi nimi něco je...

Neúcta libereckého majitele vůči kouči Jablonce? Fukal má pocit, že historicky mezi nimi něco je...

Známý internacionál Milan Fukal se ve svém komentáři pro aktualne.cz ještě vrátil k nedávnému podještědskému derby mezi Jabloncem a Libercem (2:1), v němž si domácí soubor ze Střelnice připsal třetí výhru v řadě, která ho v tabulce udržela na třetím místě s tříbodovou ztrátou na druhou Spartu.

Exreprezentant je v oné souvislosti rád zejména za ostříleného kouče Petra Radu, na jehož adresu se nelichotivě vyjádřil majitel Slovanu Ludvík Karl...

"Přiznávám, že jako fanouška mě potěšilo, že Jablonec v jizerském derby, nebo jako tomu říkat, porazil Liberec. Už jsem několikrát hovořil o trenérovi Petru Radovi, jaký je to poděs, jak umí mužstvo nahecovat. A teď si ještě přisadí majitel Slovanu pan Karl, když mu řekne že nechápe, proč Petra Radu ještě z Jablonce nevyhodili. No to ho naštval," zaznělo z jeho úst na portálu aktualne.cz.

Ten, jenž prošel i Sparotu, Hamburkem či Borussií M'gladbach, si myslí, že vztahy mezi dotyčnými dvěma fotbalovými osobnostmi nejsou zrovna vzorové. "Plukovník", jenž mimochodem trénoval jak Spartu, tak Slavii, působil na stadionu U Nisy v letech 2010 a 2011.

"Mám pocit, že historicky mezi nimi něco je, ale to je jejich věc. Každopádně mu přidal další motivaci, proč soupeře pokořit. Pan Karl podle mého projevil určitou neúctu k trenérovi, který u nás něco dokázal a nebylo toho zrovna málo. Beru to jako pohrdání jeho schopnostmi, celoživotní prací. Nerespektování jeho osoby. A já mám ještě hroznou radost, že vítězný gól vstřelil Vojta Kubista. Klubových odchovanců v kádru moc není, navíc si dal dárek k narozeninám. A také nesmírně potěšil trenéra Radu," uzavřel na aktualne.cz bývalý střední obránce.

Kamara, Goldson, Roofe a spol. byli hudebně pozdraveni skalním sešívaným fanouškem z Tribuny Sever

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.