Nalezení nového strategického partnera? Nový majitel Viktorie by se tomu v žádném případě nebránil

Nalezení nového strategického partnera? Nový majitel Viktorie by se tomu v žádném případě nebránil

Šestačtyřicetiletý funkcionář Adolf Šádek, který je součástí plzeňského prostředí již zhruba čtrnáct let, má jako nový majitel Viktorie jasný cíl.

Aby jeho západočeská značka z Doosan aréna fungovala dobře i v této složité době, která je těžká jak pro fotbalové adresy, tak pro celou společnost.

Dnes již bývalý spolupracovník Tomáše Paclíka přiznal, že i úřadující český vicemistr bude muset reagovat na pokles příjmů, který nastal s neutichající koronavirovou krizí.

Výsledkem může být příchod nového ekonomického partnera. "I já se nyní ještě intenzivněji zabývám ekonomickou stabilitou klubu. Jednou z možných cest, jak zajistit nejen udržitelnost aktuálního nastavení, ale i další rozvoj celého klubu, je i nalezení případného strategického partnera,“ uvedl idnes.cz citovaný Šádek.

I když je nyní áčko v tabulce až šesté, i nadále bude mít ty nejvyšší požadavky na veškeré podřízené. "Ještě přísnější pak budu sám na sebe, z toho nehodlám nikam uhnout. Od každého očekávám maximální nasazení a odevzdání se klubu. Jen tato cesta vede k úspěchu. Platí pro každého z nás. Stejné nároky samozřejmě platí i pro trenéry a hráče. Každý musí ukázat, že si zaslouží nosit viktoriánský dres a prokazovat to opakovaně, v každém zápase. Chceme být úspěšní a k tomu vede jen společná náročná cesta a já nedopustím, aby kdokoli přemýšlel jinak," vysvětlil idnes.cz citovaný nový vlastník pětinásobného tuzemského šampiona.

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.