Šmicer: S Poborským se rozcházíme v pohledu na to, jaké změny udělat. My chceme, aby byly výraznější

Šmicer: S Poborským se rozcházíme v pohledu na to, jaké změny udělat. My chceme, aby byly výraznější

I když je Vladimír Šmicer vůdčí tváří Fotbalové evoluce, kandidovat na prvního muže českého fotbalu vůbec nemusí a zatím nic takového ani nevyhlásil.

Dle kuloárních informací je možný, že by mohl podporovat Petra Fouska, jenž by na sobě sice neměl dres jeho Fevoluce, nicméně hodnoty by zastával stejné.

Jediný, kdo dosud oficiálně oznámil svou kandidaturu, je Šmicerův dlouholetý spoluhráč z české reprezentace Karel Poborský.

Obě hvězdy minulých let už mají za sebou i setkání, na němž mělo dojít k avizovanému vyložení karet. Může dojít ke shodě, nebo ne?

"Potkali jsme se, ale zatím to nechci nijak komentovat,“ citoval Deník Sport slova osmačtyřicetiletého funkcionáře s klubovou minulostí ve Slavii, Spartě, Laziu, Benfice i Manchesteru United.

O rok mladší Šmicer byl o něco sdílnější a z jeho vyjádření je patrné, že společná kandidatura z toho asi nebude. "Potkali jsme se, proběhlo to v přátelském duchu. Bylo to fajn setkání. Jsem rád, že jsou ve fotbale lidi, jako je Poborák, kteří mu chtějí pomáhat. Nicméně se rozcházíme v pohledu na to, jaké změny udělat. My chceme, aby byly výraznější. Karel nechce změny na FAČRu, já a Fevoluce určitě ano. A je to pro nás zásadní," upozornil Sportem citovaný vítěz Ligy mistrů z roku 2005.

Glosa Honzy Rajnocha: Kauza Kúdela? Za všechno může celková hra Rangers! A Gerrard mě zklamal...

Zdroj: isport.blesk.cz