Lákala by Salaha LaLiga? Egyptský kanonýr by se jí nebránil, ale nyní o tom mluvit nechce...

Lákala by Salaha LaLiga? Egyptský kanonýr by se jí nebránil, ale nyní o tom mluvit nechce...

Ofenzivní fantom ve službách liverpoolských Reds Mohamed Salah (28) je už nějaký čas spojován s velkým přestupem do LaLigy, kde se o něj má zajímat tamní obr Real Madrid.

Bílý balet přitom narazí na Liverpool v letošním čtvrtfinále Ligy mistrů, se kterým se utká 6., respektive 14. dubna a rychlík bude mít speciální motivaci už jen kvůli tomu, že v roce 2018 vzájemný střet obou značek nedohrál.

Sám ostřílený egyptský kanonýr už si v minulosti vyzkoušel i Serii A a Primera División by ho v rámci nové výzvy mohla lákat, což měl potvrdit i v interview pro list Marca.

"Doufám, že budu hrát fotbal ještě mnoho let. A LaLiga? Proč ne, nikdy nevíte, co se stane v budoucnosti, takže možná jednoho dne, ano," pronesl Nova Sportem citovaný svěřenec německého manažera Kloppa.

Ten má u řeky Mersey platnou smlouvu až do června 2023, čili ještě na příští dvě sezony. "Není to na mě, uvidíme, co se stane, ale raději bych o tom nyní nemluvil," přidal kolega Firmina, Maného a spol., jehož slova nabídl web sport.tn.nova.cz.

Národní týmy v kvalifikaci MS 2022 protestují proti katarskému pořadateli, Češi si řeší vlastní problémy

Zdroj: sport.tn.nova.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.