Simeone obrátil svou pozornost do Říma. Nachází se tam budoucí mozek jeho taktických pokynů?

Simeone obrátil svou pozornost do Říma. Nachází se tam budoucí mozek jeho taktických pokynů?

V lednu minulého roku zamířil z Elche do italské metropole a velmi brzy se mohl opět stěhovat do La Ligy. Třiadvacetiletý španělský záložník Gonzalo Villar svými výkony očaroval kouče Diega Simeoneho, který by si jej uměl představit ve svém kádru pro příští sezónu. Atlétiko Madrid i nadále vede tabulku Primera Division, proto je zřejmé, že se jedná o velmi lákavou adresu.

Argentinský stratég v něm vidí obrovský potenciál.  Není žádným tajemstvím, že by jej rád ukořistil již během tohoto léta a postupem času z něj učinil mozek jeho taktických pokynů. Villar zažívá v barvách AS Řím velice dobrou sezónu a velkou měrou se podílí na aktuálně šestém místě v tabulce tamní Serie A.

Hvězda reprezentačního výběru Španělska do jednadvaceti let si je vědoma volání z rodné země, ale zároveň naznačuje, že je v Římě šťastná. „Vždycky vás potěší, když o vás má takový klub zájem. V Římě jde ale všechno neuvěřitelně dobře, a to jak po osobní, tak po fotbalové stránce,“ nechal se slyšet talentovaný mladík.

„Ukázali mi tu ambiciózní projekt a důvěřovali mi jako hráči. To mi ve Španělsku chybělo, proto jsem se rozhodl jet do Itálie,“ poukázal Villar i na možnost, že se zatím stěhovat do La Ligy nebude. Záležet tedy bude na tom, jakou nabídku a podmínky předloží v létě Atlétiko.

Zdroj: corrieredellosport.it

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.