Blíží se dlouholeté partnerství ke konci? Müller si svou budoucnost umí představit i mimo Bayern

Blíží se dlouholeté partnerství ke konci? Müller si svou budoucnost umí představit i mimo Bayern

Svá nejlepší léta má už dost možná za sebou, přestože stále patří mezi kvalitní střelce, na které je spolehnutí. Již od roku 2000 je Thomas Müller v područí bavorského obra, přestože do A-týmu nakoukl až o osm let později. Od té doby je ale mistr světa z roku 2014 stabilní součástí základní sestavy a mnozí fanoušci si neumí ani představit, že by zde německý reprezentant neukončil svou kariéru. Jednatřicetiletý útočník ale naznačil, že to možné je.

V Allianz Aréně mu končí smlouva až za dva roky, přesto už nyní se objevují dotazy, zda bude na této adrese i poté pokračovat. Svou dosavadní hráčskou kariéru Müller spojil s Bayernem a pro mnohé fanoušky je klubovou ikonou, kterou si jinde představit neumí. Samotný hráč však nedávno naznačil, že by se změně klubových barev nebránil.

„Miloval jsem Bayern už v časech, kdy jsem za něj ještě ani nehrál. Pokud ale nastane situace, že bude lepší zvolit odchod a zkusit to jinde, nebude to pro mě problém. Není to ostuda, nejsem s klubem svázaný,“ nechal se slyšet Müller v rozhovoru pro britský The Times a naznačil tak holý fakt, že svou kariéru v Bavorsku končit nemusí.

Jeho jméno je v posledních týdnech spojováno s Liverpoolem, kam nedávno zamířil jeho bývalý spoluhráč Thiago Alcantara. Müller má za sebou v barvách Bayernu již více jak 550 soutěžních zápasů, ale objevovala se i temnější období, kdy byl skloňován jeho odchod. Pod současným trenérem Hansi Flickem se mu zatím daří a v 71 zápasech si připsal 25 branek a 38 asistencí. Případný zájemce by si musel připravit minimálně 35 milionů eur, aby jej z vyhřátého hnízda odlovil.

Zdroj: thetimes.co.uk