Dvě hádky v táboře Blues. Spor mezi Kepou a Rüdigerem ukončil Tuchel vyhozením jednoho z hráčů z tréninku

Dvě hádky v táboře Blues. Spor mezi Kepou a Rüdigerem ukončil Tuchel vyhozením jednoho z hráčů z tréninku

Thomas Tuchel na lavičce Blues v sobotu zažil první prohru po 14 soutěžních zápasech. O pár hodin později na nedělním tréninku musel navíc řešit spor svých hráčů, který skončil předčasným odchodem do kabin Antonia Rüdigera.

Německý stoper se v závěru nedělního tréninku dostal do konfliktu s Kepou Arizzabalagou. Při jednom ze cvičení německý stoper Kepu tvrdě dohrál, což se španělskému brankáři nelíbilo a začal se s Rüdigerem pošťuchovat. Trenér Chelsea se poté rozhodl poslat Rüdigera předčasně do šatny, protože usoudil, že by se už do konce tréninku neuklidnil. Podle britských médií se Rüdiger za potyčku s Kepou omluvil a vše si vyříkali.

„Nebyl to zjevně náš den. Každá jejich střela skončila brankou. Jsme všichni naštvaní, protože neradi prohráváme,“ ohodnotil nepovedené sobotní domácí utkání Tuchel proti West Bromwichi (2:5), jehož slova nabídl web aktualne.cz.

Neprodleně po zápase došlo ještě v šatně k hádce mezi Reecem Jamesem a Cesarem Azpilicuetou. Oba si však později vše vyříkali a na tréninku mezi nimi nebylo žádné napětí.

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.