Měli bychom být výš. Ve vší úctě ke Slovácku, nemá takový mančaft, jako máme my, tvrdí Fleišman

Měli bychom být výš. Ve vší úctě ke Slovácku, nemá takový mančaft, jako máme my, tvrdí Fleišman

Mistr české nejvyšší soutěže z roku 2012 Jiří Fleišman (36) už se sice nalézá v pokročilejším fotbalovém věku, nicméně protože před pár dny na Bazalech prodloužil kontrakt o další rok až do června 2022, z prvoligové mapy ještě hned tak nezmizí. Tím spíš, že osobně hledí v časové ose ještě dál...

"Cítím se úplně v pohodě, díkybohu se mi vyhýbají zranění. Nedávno jsem prodělal svoje první, měl jsem trhlinu ve svalu. Za jedenáct let je to solidní bilance. S Baníkem jsem prodloužil smlouvu o další rok. S vedením jsme si sedli, bavili jsme se narovinu. Pokud bude držet zdraví a budu mít chuť, není problém, abychom se domluvili i na další sezonu. Minimálně tři roky bych chtěl ještě hrát," pronesl na stránkách Gôlu bývalý krajní hráč Mostu, Blšan, Sokolova, Liberci či Boleslavi, jenž přišel do Ostravy v roce 2018.

Veteráni typu čtyřicetiletého Josefa Jindřiška, jenž před časem prodloužil smlouvu jakbysmet, ho pochopitelně motivují. "Všichni říkají, že starý hráč už nestačí. Ale když si podíváte na Limberského v Plzni nebo na Jindřiška v Bohemce, hrají pořád v pohodě. Když tomu budu dávat dál maximum, nevidím důvod, proč bych neměl vydržet další tři sezony. Kondičně jsem připravený.“ ozřejmil na portálu gol.cz dvojnásobný vítěz domácího poháru z let 2015 a 2O16.

Po pětadvaceti kolech patří jeho Baníku průběžná osmá pozice, s čímž není spokojen, neboť se domnívá, že má jeho zaměstnavatel lepší kádr i než momentálně třetí Slovácko. "Je to zklamání. Tým máme dobrý, měli bychom být výš. Ve vší úctě ke Slovácku, nemá takový mančaft, jako máme my. Jen je jeho mužstvo dlouho pospolu, u nás si všechno pořád sedá. S naším kádrem, možnostmi, zázemím a ambiciózním majitelem, bychom měli bojovat o evropské poháry. Chtělo by nějaký čas zůstat spolu. Plus kádr doplnit hráči do ofenzívy i defenzívy, nechat ho tři roky. Pak by se vidělo. Když se každý půlrok dělají změny, až v kádru nebo na lavičce. Každý trenér má svoji filozofii, tým si musí zvykat. Teď nehrajeme špatný fotbal, kouč Smetana do toho vnesl zdravou agresivitu. Na tom by se dalo stavět. Pokud se nám bude dařit, nevidím důvod, proč by nemohl zůstat na lavičce dál," podpořil svého nynějšího šéfa Fleišman, jehož slova nabídl server gol.cz.

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.