Patrák vyhlíží letní přípravu na Letné: Od malička je můj sen tu hrát, vnímám Spartu jako největší klub v Česku

Patrák vyhlíží letní přípravu na Letné: Od malička je můj sen tu hrát, vnímám Spartu jako největší klub v Česku

Na Letné se v posledních dnech a týdnech prodlužovaly kontrakty, což se týkalo nejen Nity či Ladislava Krejčího mladšího, ale i Gabriela, Kotka či Wiesnera.

Druhý dubnový pátek k nim přibyl také sparťanský odchovanec Vojtěch Patrák (21), jenž se se svou oblíbenou fotbalovou značkou spojil na další roky a to až do 30. června 2024.

"Jsem za možnost prodloužit smlouvu ve Spartě obrovsky vděčný. Jsem rád, že budu dál spolupracovat s takovým velkoklubem. Od malička je můj sen tady hrát, vnímám Spartu jako největší klub v Česku," citoval web sparta.cz slova odchovance strahovské akademie, jenž je na jaře zapůjčen v druholigové Vysočině Jihlava, za kterou zatím ve FNL odehrál 247 minut bez gólového vyústění.

Pod trenérem Pavlem Vrbou však bude pracovat až od léta, kdy se bude snažit udržet v prvním týmu. "Vojto, ať ti to na jaře v Jihlavě vyjde a těšíme se na viděnou v létě!," zaznělo na stránkách sparta.cz.

Byť je aktuálně Patrák mimo metropoli, v rudém dresu už má za sebou i ligový debut, k němuž došlo na konci minulého soutěžního ročníku a také jedno vystoupení v Evropské lize, neboť nastoupil na milánském San Siru proti Rossoneri. Než se přerušila ČFL, tak nasázel za sparťanskou rezervu osm branek během osmi startů.

Jsem si jistý, že naše přátelství budou trvat až do konce života, říká Souček z Dukly o končících Lvíčatech

Zdroj: sparta.cz