Agüero má po dvou týmech z Londýna dalšího zájemce v Premier League. Chce jej tým, který monitoroval Stancia

Agüero má po dvou týmech z Londýna dalšího zájemce v Premier League. Chce jej tým, který monitoroval Stancia

Manchester City oznámil, že jej v létě po deseti úspěšných letech opustí legendární útočník Sergio Agüero. Ten se ale rozhodně necítí v necelých třiatřiceti letech jako starý a s fotbalem na nejvyšší úrovni by rád pokračoval i v příští sezóně.

Tím tak prakticky vyloučil odchod do Saúdské Arábie, Kataru, Spojených států, Číny či podobné exotické (fotbalově) země. V souvislosti s jeho odchodem z Etihad Stadium se hovořilo o návratu do Atletica Madrid, tam ale momentálně válí Luis Suarez a Agüero by tak byl užitečnější spíše v Barceloně, odkud Suarez loni odešel.

S Messim si Agüero rozumí a jeho příchod by mohl být velkou motivací pro Messiho, aby na Camp Nou zůstal. Vyloučené není ale ani jeho setrvání v Premier League, do jednání s hráčem podle všeho vstoupí i zástupci Chelsea a Tottenhamu. Do hry o žádaného útočníka se ale vkládá i další tým z anglické elity.

A tím je nováček v soutěži Leeds United. Tomu se letos daří v lize lépe než se čekalo a momentálně se nachází na jedenáctém místě, sestup je tak prakticky vyloučený. A v příští sezóně Premier League by jim mohl pomáhat i Agüero. Podle všeho to pro argentinskou legendu není vůbec vyloučená varianta! Tento tým se mimochodem v zimě zajímal i o slavistu Stancia, se sešívanými se ale na přestupu podle všeho nedohodl.

zdroj: Goal

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.