Odchod na Ostrovy? Stará dáma se chce zkusit s Dybalou domluvit na prodloužení spolupráce

Odchod na Ostrovy? Stará dáma se chce zkusit s Dybalou domluvit na prodloužení spolupráce

Turínský gigant se v této sezóně trápí. V Lize mistrů nečekaně padl s Portem, v Serii A se mu také vzdaluje možnost ovládnout opět italskou nejvyšší soutěž. Může dojít k černému scénáři, že Juventus skutečně letos nedosáhne na žádnou cennou trofej, což by bylo pro tento klub pohromou. Je zřejmé, že v létě dojde k velkým změnám v hráčské kabině, ale některých tváří se zatím Stará dáma zbavovat nechce. Jedním z nich je argentinský legionář Paulo Dybala.

Talentovaný střelec se v této sezóně herně trápí po vzoru celého týmu, ale hůl nad ním vedení klubu neláme. Na Apeninském poloostrově se proslýchá, že by si rád Juventus jeho služby již během května pojistil a nabídl mu novou smlouvu. Dybala by se tak mohl dočkat lepší mzdy, aby nenaslouchal volání případných zájemců.

Jedním z adeptů na jeho zisk je údajně Manchester United, který by neváhal hráče naverbovat na Old Trafford. Jeho aktuální tržní hodnota 60 milionů eur se zdá být přijatelná, ale je jasné, že Juventus by požadoval ještě nějaký ten milion navíc.

Dybala je i nadále považován za velký klenot Juventusu, ačkoliv se mu v této sezóně příliš nedaří. Na vině jsou nejen vleklé zdravotní potíže. Časté herní výpadky mu neumožňují vrátit se do optimální formy a být Stará dámě přínosem. Bude zajímavé sledovat jednání mezi hráčem a klubem, neboť poslední nabídku na roční plat 10 milionů eur odmítl.

Zdroj: tuttosport.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.