Naštvaný Kliment před Spartou: Musíme se dát do kupy co nejrychleji a zase si sednout na zadek

Naštvaný Kliment před Spartou: Musíme se dát do kupy co nejrychleji a zase si sednout na zadek
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko se v úterý proti Pardubicím dostalo do vedení a vše směřovalo k tomu, že si v Ďolíčku dokráčí pro druhé místo, z něhož odsune Spartu.

Nakonec se však nic takového nedělo - východočeský nováček Fortuna:ligy výsledek otočil na 3:1 a tým z Uherského Hradiště tak zůstal na třetí pozici...

"Asi jsme si mysleli, že zápas už je náš. V dřívějších utkáních, kdy jsme skórovali tak brzo, nás to uklidnilo a hráli jsme o to lépe. Tentokrát to bylo úplně naopak. Ztráceli jsme balony, byli všude druzí, nebyli jsme to my. Myslím si, že ten můj gól nás asi trochu uspal. Najednou jsme začali hrát úplně něco jiného, než hrajeme. Snažili jsme se přihrávat na malých prostorech, to se nám vymstilo a dostali jsme brzy góly," mrzelo hbitého forvarda Jana Klimenta, jenž zatím v klubu jednoznačně zastiňuje o rok mladšího Ciciliu.

Exjihlavského borce šestá porážka v ročníku opravdu bolela. "Jsem naštvaný, že jsme tenhle zápas nezvládli. Na Spartu by se nám jelo mnohem lépe," postěžoval si nejlepší střelec mužstva, jenž zaznamenal 10 branek.

18. listopadu čeká jeho výběr v Generali Česká pojišťovna areně ještě těžší soupeř. Minimálně papírově. "Musíme se dát do kupy co nejrychleji. Zase si sednout na zadek. Odvést poctivý výkon," pronesl před nedělní cestou na Letnou bývalý ofenzivní hráč Stuttgartu i Brondby Kodaň, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Už musíme vyhrávat a soupeřům odskočit, burcuje letenskou kabinu Sáček

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.