Votroci dál míří za postupem, dařilo se také Líšni proti pražské Dukle

Osmnáctým kolem pokračovala ve středu druhá nejvyšší česká soutěž a lídr tabulky opět slavil zisk tří bodů. Hradec Králové si tentokrát vyšlápl na Táborsko, které doma roznesl rozdílem tří branek. Skóre otevřel v první půli z penalty Rada, který pokutový kop proměnil také po změně stran. Na konečných 3:0 upravil pět minut před koncem Donát.

Dařilo se také Líšni, která na své půdě přivítala pražskou Duklu. Domácí se dostali do vedení zásluhou Kučery a Silného a autor první trefy se střelecky prosadil také po změně stran, když v 60. minutě upravoval na konečných 3:0.

Chrudim vyloupila svatostánek Varnsdorfu a rozhodla o zisku tří bodů již v první půli po trefách Mužíka a Juliše. Až v samotném závěru se podařilo snížit Rudnytskyymu. Blansko si doma poradilo s Vlašimí a přesné zásahy oslavili Sedlo a N´Goma.

Ústí nad Labem drželo dlouho bezbrankový stav s Vyšehradem a až v nastavení druhého poločasu nakonec jedinou trefou utkání rozhodlo o výhře. Mezi střelce se zapsal Bílek.