Uhrin vstoupil podruhé do stejné řeky a potvrdil pověst specialisty na rumunský fotbal

Uhrin vstoupil podruhé do stejné řeky a potvrdil pověst specialisty na rumunský fotbal

Dušan Uhrin mladší, jenž v tuzemském prostředí vedl například Slavii, Plzeň či Mladou Boleslav, má velmi bohaté zkušenosti s rumunským fotbalem a v tomto směru ještě navíc nic nekončí...

Od dubna totiž syn vicemistra Evropy z roku 1996 zažívá v tamním prostředí již svou šestou misi, protože se vrátil na trenérskou lavičku Dinama Bukurešť, se kterým se dohodl na kontraktu do konce příštího soutěžního ročníku 2021/2022.

Někdejší šéf Kluže či Temešváru vedl Dinamo od sprna 2019 do března 2020 - poté, co se klub dostal do finančních problémů, ho však opustil, s tím, že od června do září seděl na lavičce Gazu Metam Medias.

Mladší z Uhrinů u týmu nahradil Gigi Multescua, který musel jít z kola ven po neúspěšném pohárovém semifinále s tabulkově lépe postavenou Astrou Giurgiu.

Třiapadesátiletý stratég pak začal svou misi na staronové adrese venkovní bezgólovou remízou se stejným soupeřem, s tím, že v úterý od 20:30 čeká jeho svěřence domácí střet proti celku UTA Arad.

Osmnáctinásobný šampion rumunské Ligy I bojuje ve skupině o udržení, s tím, že na sestupové pozice má náskok pouhého bodu. Ještě to tedy bude pro Uhrina ve zbytku ročníku tuhá bitva.

Mourinho mává Tottenhamu. Po 17 měsících byl kvůli nepřesvědčivým výsledkům vyhozen

Zdroj: gol.cz