Chyby sudích? Poznar čekal, že to po skončení Berbra to bude jiné: Čím dál tím víc si myslím, že je to úplně jedno

Chyby sudích? Poznar čekal, že to po skončení Berbra to bude jiné: Čím dál tím víc si myslím, že je to úplně jedno

Zlínští aktuálně táhnou nelichotivou sérii pěti porážek, což se jim v této sezoně nestalo. Proti vysoce favorizované Slavii přitom nebyl k bodovému zisku daleko...

Zatímco s favority válčí soubor kouče Bohumila Páníka statečně, s průměrnými či podprůměrnými celky zbytečně ztrácí. "To je náš evergreen. Opakuje se to,“ posteskl si kapitán týmu z moravské Letné Tomáš Poznar, jehož slova nabídl web idnes.cz.

V Edenu odvolal sudí Ginzel dokonce dvě penalty proti Zlínu a vyloučení Cedidly, o čemž rozhodlo video. A bývalý forvard Plzně či Baníku jen kroutil hlavou.

"Penaltu pro Ceďu i červenou bych pochopil, ale co nechápu, že asistent před penaltovou akci alibisticky pustí jasný ofsajd. Stalo se nám to několikátý zápas po sobě. Myslel jsem si, že po skončení Berbra to bude jiné. Ale čím dál tím více si myslím, že je to úplně jedno. Buď to neumí, nebo to dělají schválně," postěžovala si po vršovické prohře opora třináctého celku prvoligové tabulky, jejíž vyjádření zaznělo na idnes.cz.

Fastav má na sestupové pozici devítibodový polštář, což vypadá posledních šest kol před koncem nadějně. Vyhráno ale ještě není...

"Je to dost. Ale nebudu zastírat, na tabulku se díváme. Říkáme si, hlavně koukejme sami na sebe, udělejme si svoje zápasy. Teď jsme pokazili poslední dva domácí duely, další musíme odmakat a výsledkově zvládnout," uzavřel před střetem s Pardubicemi dvaatřicetiletý kapitán Ševců, jehož slova publikoval web idnes.cz.

Podám kandidaturu na předsedu FAČR, říká Šmicer, který už se sešel se Slavií, ale se Spartou zatím ne

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.